Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Kystlandskap

Olje på lerret
70x58
Signert nede t.v.: Diriks.

Antsgelig fra Drøbak.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000