Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Kystlandskap

Olje på lerret
70x58
Signert nede t.v.: Diriks.

Antsgelig fra Drøbak.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00