Diriks, Edvard(1855-1930)
Kystlandskap
Olje på lerret
70x58
Signert nede t.v.: Diriks.
Antsgelig fra Drøbak.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på lerret
70x58
Signert nede t.v.: Diriks.
Antsgelig fra Drøbak.
Vurdering
NOK 30 000