Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Strandparti med gjess 1911

Olje på lerret
60x68
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1911

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering