Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Särö 1902

Olje på lerret
65x75
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Th. Holmboe Särö 1902

Fra den svenske vestkysten.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering