Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med båter og fugler

Olje på lerret
53x66
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 20 000