Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Sommerlandskap 1942

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 42

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000