Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Sommerlandskap 1942
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 42
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
60x73
Vurdering