Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Sommerlandskap 1942

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 42

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000