Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Gauguin, Paul René(1911-1976)
Løvtrær 1956

Litografi
76x62
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1956

Vurdering
NOK 800

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 1 600