Gauguin, Paul René(1911-1976)
Løvtrær 1956
Litografi
76x62
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1956
Vurdering
NOK 800
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 1 600
Litografi
76x62
Vurdering
NOK 800