Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Gauguin, Paul René (1911-1976)
Løvtrær 1956

Litografi
76x62
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1956

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 800