Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Hagen, Else (1914-2010)
Blå hester

Litografi, lysmål
49x58
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 212/250. Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering