Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Hagen, Else(1914-2010)
Blå hester

Litografi, lysmål
49x58
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 212/250. Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 1 800