Hagen, Else(1914-2010)
Blå hester
Litografi, lysmål
49x58
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v.: 212/250. Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 1 800
Litografi, lysmål
49x58
Signert nede t.h.: Else Hagen
Vurdering