Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Mann med hest

Litografi, lysmål
48x59
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.: 86/260.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 1 700