Aulie, Reidar(1904-1977)
Mann med hest
Litografi, lysmål
48x59
Signert nede t.h.: Reidar Aulie
Nummerert nede t.v.: 86/260.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 1 700
Litografi, lysmål
48x59
Nummerert nede t.v.: 86/260.
Vurdering
NOK 2 000