Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Høstlandskap

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: R. Th

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering