Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Thorbjørnsen, Simon (1879-1951)
Portrett av fisker 1935

Blandingsteknikk, lysmål
34x27
Alle signert nede t.h.: STH. En datert nede t.h.: 1935. En påtegnet nede t.v.: Simen

Tredelt.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering