Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Strømme, Olav (1909-1978)
Komposisjon 1968

Olje på plate
66x75
Signert og datert nede t.h.: O Strømme -68

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering