Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Komposisjon 1968

Olje på plate
66x75
Signert og datert nede t.h.: O Strømme -68

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000