Sørensen, Henrik(1882-1962)
Gateparti 1922
Olje på plate
33x46
Signert og datert nede t.h.: HS 22
Påtegnet med dedikasjon: "A Madame et Mr Diriks 1922 HS".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
33x46
Vurdering