Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Gateparti 1922

Olje på plate
33x46
Signert og datert nede t.h.: HS 22

Påtegnet med dedikasjon: "A Madame et Mr Diriks 1922 HS".

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering