Tangen, Olaf(1903-1997)
Sollys 1969
Gouache, lysmål
14x21
Signert og datert nede t.v.: -Tangen -69
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Gouache, lysmål
14x21
Vurdering
NOK 2 000