Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tangen, Olaf(1903-1997)
Sollys 1969

Gouache, lysmål
14x21
Signert og datert nede t.v.: -Tangen -69

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00