Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tangen, Olaf (1903-1997)
Sollys 1969

Gouache, lysmål
14x21
Signert og datert nede t.v.: -Tangen -69

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000