Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Harr, Jan (1945-)
Fullmånen vandrer 1981

Litografi, lysmål
25x44
Signert og datert nede t.h.: Jan Harr -81

Nummerert nede t.v.: 86/90. Påtegnet med tittel, samt "litografi" nede t.v.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000