Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tangen, Olaf (1903-1997)
Fra Blindtarmen i Kragerø 1944

Olje på plate
73x92
Signert og datert nede t.v.: -Tangen 1944

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 21 000