Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tangen, Olaf(1903-1997)
Fra Blindtarmen i Kragerø 1944

Olje på plate
73x92
Signert og datert nede t.v.: -Tangen 1944

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000