Tangen, Olaf(1903-1997)
Fra Blindtarmen i Kragerø 1944
Olje på plate
73x92
Signert og datert nede t.v.: -Tangen 1944
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på plate
73x92
Vurdering