Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tangen, Olaf(1903-1997)
Himmel og hav 1976

Gouache, lysmål
22x30
Signert og datert nede t.h.: -Tangen -76

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00