Tangen, Olaf(1903-1997)
Himmel og hav 1976
Gouache, lysmål
22x30
Signert og datert nede t.h.: -Tangen -76
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Gouache, lysmål
22x30
Vurdering