Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tangen, Olaf(1903-1997)
Sommer på Sjursholmen 1959

Olje og tempera på plate
85x116
Signert og datert nede t.h.: -Tangen -59

Påtegnet med tittel, signert og påtegnet: Kragerø, på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000