Tangen, Olaf(1903-1997)
Sommer på Sjursholmen 1959
Olje og tempera på plate
85x116
Signert og datert nede t.h.: -Tangen -59
Påtegnet med tittel, signert og påtegnet: Kragerø, på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000