Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tangen, Olaf (1903-1997)
Rødt 1992

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: -Tangen -92

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Kragerø kunstforening, 1992, kat.nr. 13.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000