Hundertwasser, Friedrich(1928-2000)
Landskap 1976
Litografi, lysmål
34x43
Signert og datert nede t.v.: 20. November 1976 Friedrich Hundertwasser
Nummerert nede t.v.: 106/214.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000