Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Hundertwasser, Friedrich(1928-2000)
Landskap 1976

Litografi, lysmål
34x43
Signert og datert nede t.v.: 20. November 1976 Friedrich Hundertwasser

Nummerert nede t.v.: 106/214.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000