Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Hundertwasser, Friedrich (1928-2000)
Landskap 1976

Litografi, lysmål
34x43
Signert og datert nede t.v.: 20. November 1976 Friedrich Hundertwasser

Nummerert nede t.v.: 106/214.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Tilslag NOK 12 000