Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Bondegård 1887

Olje på plate
34x48
Signert og datert nede t.h.: Lars Jordet 87

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000