Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Allé 1920
Olje på lerret
82x109
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe -1920
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
82x109
Vurdering