Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Allé 1920

Olje på lerret
82x109
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe -1920

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000