Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Mann på gårdstun, vinter 1890

Olje på lerret
35x53
Signert og datert nede t.h.: A. Singdahlsen -90.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000