Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elvelandskap 1889

Pastell. lysmål
55x72
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 89

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000