Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Ved Holmestrand 1883

Olje på lerret
59x71
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 83.

UTSTILT:

Backer-gården i Holmestrand 2002, med tittel: To kvinner i landskap.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 500 000