Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Akryl og olje på lerret
162x130
Signert nede t.v.: Sitter
Signert på baksiden, på blindrammen: Inger Sitter.
Kunstnernes Hus, Oslo 09.11.-01.12.1975, separatutstilling, kat.nr. 10 med tittel: "Uten tittel".
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00