Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel

Akryl og olje på lerret
162x130
Signert nede t.v.: Sitter

Signert på baksiden, på blindrammen: Inger Sitter.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 09.11.-01.12.1975, separatutstilling, kat.nr. 10 med tittel: "Uten tittel".

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000