Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Rose, Knut (1936-2002)
Komposisjon med figur og hund

Olje på lerret
90x117
Signert nede t.h.: Knut Rose

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 160 000