Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Krohg, Christian (1852-1925)
Portrett av ung dame

Olje på papir, oppklebet på papp
37x32
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000