Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Portrett av Fru Inger Magnussen 1921

Olje på lerret
103x83
Signert og datert oppe t.h.: Karsten 21

UTSTILT:

Liljevalchs Konsthall i Stockholm, Kunstnerforbundet og Kunstforeningen i Kristiania 1922, kat.nr. 141.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000