Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne og mann på brygge og seilbåter

Olje på lerret
30x43
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 105 000