Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne og mann på brygge og seilbåter
Olje på lerret
30x43
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på lerret
30x43
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 70 000–90 000