Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Norsk havn 1886

Olje på plate
50x39
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1886

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 160 000

LITTERATUR: F. E. Haverkamp: Hans Gude 1825-1903, mag.grads avh., Oslo 1982, oeuvre-kat.nr. 868.