Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Wergeland, Oscar(1844-1910)
I engen

Olje på lerret
60x41
Signert nede t.h.: Osc. Wergeland.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen: "Auf der Wiese".

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 290 000