Wergeland, Oscar(1844-1910)
I engen
Olje på lerret
60x41
Signert nede t.h.: Osc. Wergeland.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen: "Auf der Wiese".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 290 000