Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Gate i Cordoba

Olje på lerret
35x40
Signert nede t.v.: FT.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen og rammen. Fra 1903.

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 58 000

Antagelig er dette et ekte friluftsmaleri, malt ute på stedet.