Rico Y Ortega, Martin(1833-1908)
Mann med kurv ved brønn 1886
Olje på plate
27x18
Signert og datert nede t.h.: Rico 86.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på plate
27x18
Vurdering
NOK 10 000