Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Rico Y Ortega, Martin (1833-1908)
Mann med kurv ved brønn 1886

Olje på plate
27x18
Signert og datert nede t.h.: Rico 86.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 25 000