Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Dahl, Olaf (1842-1895)
Fra Sandvigselven 1878

Olje på lerret
36x57
Signert og datert nede t.v.: O. Dahl. 78.

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: Fra Sandvigselven ved Christiania af O Dahl Elev af Eckersberg.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000