Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Gammel gate

Olje på plate
81x65
Signert nede t.v.: E.H.J.

Påtegnet med tittel, datert 1947 og signert på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000