Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Møller, Niels Bjørnsen (1827-1887)
Fra Thunersjøen i Sveits

Olje på lerret
58x84
Signert nede t.v.: N.B Möller.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Motiv Fra Thuner Sjø i Schweiz".

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 20 000 med forbehold