Ender, Axel(1853-1920)
Interiør med barn og hund
Olje på lerret
82x57
Signert nede t.v.: - Axel Ender -
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 135 000
Olje på lerret
82x57
Vurdering
NOK 150 000–200 000