Komposisjon 1949
Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.v.: Weidemann -49.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på plate
65x81
Vurdering