Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1949

Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.v.: Weidemann -49.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000