Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Krohg, Christian (1852-1925)
På utkikk

Olje på lerret
57x45
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Paa utkik".

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000