Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
På utkikk

Olje på lerret
57x45
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Paa utkik".

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000