Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Sture, David (1950-)
Elementer 2003

Akryl på plate
91x80
Signert og datert nede t.v.: David Een Sture /03

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000