Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Zorn, Anders (1860-1920)
Najader 1918

Radering, lysmål
18x25
Signert nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.h: Zorn 1918. A-282.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 18 500