Zorn, Anders(1860-1920)
Najader 1918
Radering, lysmål
18x25
Signert nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen nede t.h: Zorn 1918. A-282.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 18 500
Radering, lysmål
18x25
Signert nede t.h.: Zorn
Vurdering
NOK 10 000–12 000