Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Lengsel

Olje på lerret
70x70
Signert nede t.v.: E H. J.

Påtegnet med tittel, datert 1963 og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 31 000