Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Kvinne og mann og sol
Olje på lerret
70x70
Signert nede t.h.: EHJ.
Påtegnet på baksiden av lerretet: Fra Erik 1966
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
70x70
Signert nede t.h.: EHJ.
Vurdering