Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Kvinne og mann og sol

Olje på lerret
70x70
Signert nede t.h.: EHJ.

Påtegnet på baksiden av lerretet: Fra Erik 1966

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering