Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Ung pike 1891

Olje på lerret
46x38
Signert og datert oppe t.h.: Dørnberger. 1891. Datert nede t.v.: 1891

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering