Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Krohg, Christian (1852-1925)
Marie Krohg klipper ut dyr for Per

Olje på lerret
55x45
Signert nede t.v: C. Krohg

Thue, Oslo 1997, versjon nr. 215.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000