Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Gård i vinterlandskap
Olje på lerret
55x80
Signert nede t.v.: A. Singdahlsen.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
55x80
Vurdering