Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Gård i vinterlandskap

Olje på lerret
55x80
Signert nede t.v.: A. Singdahlsen.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000