Krohg, Christian(1852-1925)
Hans portrett (Albertine)
Olje på lerret
53x51
Signert nede t.h.: C Krohg
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen, samt påtegnet på blindrammen: Malt i 1885/86.
Thue, Oslo 1997, replikk nr. 129.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000