Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Krohg, Christian (1852-1925)
Hans portrett (Albertine)

Olje på lerret
53x51
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen, samt påtegnet på blindrammen: Malt i 1885/86.
Thue, Oslo 1997, replikk nr. 129.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000