Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Hans portrett (Albertine)

Olje på lerret
53x51
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen, samt påtegnet på blindrammen: Malt i 1885/86.
Thue, Oslo 1997, replikk nr. 129.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000