Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Paulsen, Jon Bøe (1958-)
Ut mot havet

Olje på lerret
47x55
Signert og datert nede t.h.: J Paulsen 82

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering