Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Widerberg, Frans (1934-2017)
Fugl og par

Olje på lerret
58x77
Signert nede t.h.: Frans W

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 60 000