Midelfart, Willi(1904-1975)
Landskap i solskinn
Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: W. Midelfart
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 600
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 1 500