Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Midelfart, Willi(1904-1975)
Landskap i solskinn

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: W. Midelfart

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 2 600